Chwila na letni oddech...

 

URLOP

12 - 19 lipca 2024 r.

 

Wszystkie złożone w tym czasie zamówienia będą realizowane po zakończonym urlopie.

O nas

Witaj w naszym świecie!

Jesteśmy małą rodzinną manufakturą, która powstała z miłości i pasji do rzeczy pięknych, wyjątkowych i starannie wykonanych. Kochamy handmade w szerokim tego słowa znaczeniu. Uwielbiamy podziwiać rzeczy ręcznie zrobione, wytwarzać je, kolekcjonować i kupować. W naszej pracowni sami projektujemy ubrania, własnoręcznie kroimy materiały oraz samodzielnie je szyjemy wykańczając z dbałością o szczegóły.

Zalani falą konsumpcjonizmu mamy już dość ilości byle jakiego, szybkiego jedzenia, kawy wypitej w pośpiechu z plastikowego kubka, czy marnej jakości, tanich sieciówkowych ubrań. Dziś poszukujemy harmonii i równowagi pomiędzy działaniem i byciem. Świadomie i w sposób przemyślany dokonujemy wyborów, u których podstaw kładziemy esencje rzeczywistości - czyli jakość. 

Świadomie wybieramy, nie tylko patrząc na jakość ubrania i na to czy nam się podoba, czy do nas pasuje, czy jest nam potrzebne. Sięgamy głębiej i chcemy wiedzieć gdzie produkt powstał, z jakich materiałów, w jakich warunkach, kto go szył i jaką drogę przebył zanim znalazł się w naszych rękach. Zastanawiamy się jakie przedsiębiorstwo wspieramy kupując odzież w danym sklepie, czy ludzie tam pracujący mają godne warunki pracy i godną płacę.

W naszej małej firmie szanujemy ludzi i środowisko, dlatego promujemy modę w stylu "Slow Fashion". Stawiamy na oryginalność i wysoką jakość. Projektujemy własne, autorskie formy w taki sposób by były wygodne, praktyczne, ale i ciekawe. Szyjemy z materiałów polskich producentów, dzięki temu nasze ubrania wolne od toksycznych środków grzybobójczych używanych w dużych transportach, w łatwy i szybki sposób trafiają prosto do twojej szafy. Działamy też w duchu "no waste" - u nas nic się nie marnuje. Wykorzystujemy skrawki materiałów do tworzenia akcesoriów i ciekawych akcentów naszych ubrań - to co pozostanie przekazujemy do pracowni, w których powstają ubranka dla lalek. Wszystko mamy przemyślane.

Nasz świat zależy od naszych wyborów. Nasze przemyślane decyzje mają wpływ na nasze środowisko. Naszymi wyborami ograniczamy ilość wyrzucanych, raz założonych, tanich bluzek, które rozciągnęły się po pierwszym praniu. A każdą rzecz kupioną w duchu Slow Fashion traktujemy z szacunkiem długo się nią ciesząc. To nowa jakość życia - esencjalizm na wielu płaszczyznach.

Dołącz do nas! Daj się porwać radości, pasji i harmonii, wejdź do naszego świata!

       

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl